Centrator C 125-500

Centrator C 125-500

Centrator C 125-500

Centrator C 125-500 jest bliźniaczym pod względem użytkowym urządzeniem do centratora 63-250. Służy do podtrzymywania rur podczas zgrzewania elektrooporowego w średnicach od Ø 125 mm do 500 mm.

Centrator w całości wykonany ze stali. Dostępny jest w trzech wariantach. Posty – jedno ramię oraz dwa zaciski mocujące w kształcie litery V do wykonywania zgrzewów prostych. Łamany – dwa ramiona przestawiane pod różnymi kątami względem siebie do wykonywania zgrzewów prostych i kątowych. W wersji łamanej z dodatkowym odejściem z jednym zaciskiem, który prócz tego na co pozwala wersja z dwoma ramionami, pozwala również zgrzewać trójniki. Każdy zacisk mocujący ‘V’ wyposażony jest w pas do mocowania rury. Do centratora dostępna jest prowadnica piły ręcznej. Pozwala w łatwy i co najważniejsze równy sposób przyciąć i przygotować

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Odpowiemy na wszelkie wątpliwości oraz pytania dotyczące naszej oferty. Doradzimy w nietypowych sprawach oraz służymy pomocą w kwestii użytkowania naszych produktów. Napisz do nas już teraz!

Wszystkie prawa zastrzeżone © GWS Technologie

Wykonanie: TRU STUDIO

Napisz do nas!
close slider

    Napisz do nas