Centrator C 63-250

Centrator C 63-250

Centrator C 63-250

Centrator C 63-250 jest profesjonalnym narzędziem. Przeznaczonym do wyrównania i podtrzymywania rur podczas zgrzewania elektrooporowego w średnicach od Ø 63 mm do 250 mm.

Centrator w całości wykonany jest ze stali. Dostępny jest w trzech wariantach. Posty – jedno ramię oraz dwa zaciski mocujące w kształcie litery U do wykonywania zgrzewów prostych. Łamany – dwa ramiona przestawiane pod różnymi kątami względem siebie do wykonywania zgrzewów prostych i kątowych. W wersji łamanej z dodatkowym odejściem z jednym zaciskiem, który prócz tego na co pozwala wersja z dwoma ramionami, pozwala również zgrzewać trójniki. Każdy zacisk mocujący ‘U’ wyposażony jest w pas do mocowania rury. Do centratora dostępna jest prowadnica piły ręcznej. Pozwala w łatwy i co najważniejsze równy sposób przyciąć i przygotować koniec rury do zgrzewania.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Odpowiemy na wszelkie wątpliwości oraz pytania dotyczące naszej oferty. Doradzimy w nietypowych sprawach oraz służymy pomocą w kwestii użytkowania naszych produktów. Napisz do nas już teraz!

Wszystkie prawa zastrzeżone © GWS Technologie

Wykonanie: TRU STUDIO

Napisz do nas!
close slider

    Napisz do nas