Zacisk hydrauliczny C 160-250mm

Zacisk hydrauliczny C 160-250mm

Zacisk hydrauliczny C 160-250mm

Zacisk hydrauliczny C 160-250mm stosujemy w celu zamknięcia przepływu wody, gazu lub innych mediów. Ma on zastosowanie w rurach z PE 100 i PE 100 RC o średnicach od 160mm do 250mm. Zaciska rury w SDR-ach 11 i 17 oraz innych na zamówienie.

Dzięki zaciskowi wszystkie prace na czynnym rurociągu mogą zostać wykonane z zachowaniem najwyższych warunków bezpieczeństwa pracy. Ściśnięcie rury przy użyciu zacisku hydraulicznego jest możliwe dzięki zastosowaniu siłownika hydraulicznego. Poprzez ruch dźwignią góra-dół zacisk zaczyna zaciskać rurę. Siłownik zbliża do siebie dwa stalowe walce, które ściskają rurę, aż do całkowitego przerwania przepływu. Siłownik hydrauliczny posiada płynną regulacje prędkości zaciskania oraz otwierania.

Zacisk hydrauliczny C 160-250mm jest łatwy w transporcie dzięki stalowej ramie oraz uchwytom bocznym lub uchwytowi centralnemu w zależności od typu. Zacisk posiada dodatkowe zabezpieczenie w przypadku strat ciśnienia lub przypadkowego rozszczelnienia siłownika z powodu np. uderzenia. Standardowa konfiguracja zacisku zawiera płytki ograniczające dla SDR 11 i SDR 17. Możliwe jest zamówienie dodatkowych płytek dla nietypowych współczynników SDR.

Jeżeli poszukujesz mniejszego lub większego zacisku hydraulicznego sprawdź inne zacisku w naszej ofercie:

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Odpowiemy na wszelkie wątpliwości oraz pytania dotyczące naszej oferty. Doradzimy w nietypowych sprawach oraz służymy pomocą w kwestii użytkowania naszych produktów. Napisz do nas już teraz!

Wszystkie prawa zastrzeżone © GWS Technologie

Wykonanie: TRU STUDIO

Napisz do nas!
close slider

    Napisz do nas