Zacisk hydrauliczny 180-250mm

Zacisk hydrauliczny 180-250mm

Zacisk hydrauliczny 180-250mm

Zacisk hydrauliczny 180-250mm stosujemy w celu zamknięcia przepływu wody, gazu lub innych mediów. Ma on zastosowanie w rurach z PE80, PE100 i PE100RC.

Jest to pierwszy z oferowanych zacisków z zewnętrzną pompą hydrauliczną lub jednostką pneumatyczną-hydrauliczną służącą do zamykania siłownika hydraulicznego i zaciśnięcia rury. Stosujemy do w celu zamknięcia przepływu wody, gazu lub innych mediów w rurach z PE80, PE100 i PE100RC.

Zacisk ten oferuje możliwość zaciskania rur w średnicach: 180-250mm w SDR 11, 17 i 17,6. Wyposażony jest w zabezpieczenie przed nagłym otwarciem np w przypadku utraty ciśnienia w siłowniku co gwarantuje bezpieczeństwo wykonywanych prac. Standardowa konfiguracja zacisku nie zawiera kostek ograniczających. W zacisku nie stosuje się uniwersalnych kostek ograniczających, a pary ograniczników na jedną zaciskaną średnicę. Ograniczniki zaciśnięcia dostępne są w parach, dla każdej średnicy w SDR 11, 17, 17,6 i 21. Zacisk dostępny jest w dwóch wariantach napędowych. Ręczna pompa hydrauliczna, gdzie operator podłącza ją do siłownika. Z agregatem pneumatyczno-hydraulicznym, do którego operator musi podłączyć wąż z kompresora lub instalacji sprężonego powietrza, aby zacisnąć rurę.

Budowa zacisku pozwala zacisnąć tę samą rurę jednym zaciskiem w maksymalnie czterech miejscach. Po zaciśnięciu jednego zestawu belek (górnej i dolnej) operator dodatkowo blokuje je mechanicznie skręcając je razem śrubami dołączonymi do zacisku, odblokowuje ramę zacisku i przenosi ją do drugiego zestawu belek  wykonując identyczną czynność zaciskania.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Odpowiemy na wszelkie wątpliwości oraz pytania dotyczące naszej oferty. Doradzimy w nietypowych sprawach oraz służymy pomocą w kwestii użytkowania naszych produktów. Napisz do nas już teraz!

Wszystkie prawa zastrzeżone © GWS Technologie

Wykonanie: TRU STUDIO

Napisz do nas!
close slider

    Napisz do nas