Zacisk hydrauliczny 315-500mm

Zacisk hydrauliczny 315-500mm

Zacisk hydrauliczny 315-500mm

Zacisk hydrauliczny 315-500mm stosujemy w celu zamknięcia przepływu wody, gazu lub innych mediów. Ma on zastosowanie w rurach z PE80, PE100 i PE100RC. Jest to największy z oferowanych zacisków z zewnętrzną jednostką zasilaną elektrycznie służącą do zamykania siłownika hydraulicznego i zaciśnięcia rury.

Zacisk ten oferuje możliwość zaciskania rur w średnicach: 250-400mm w SDR 11, 17 i 17,6. Zacisk posiada zabezpieczenie przed nagłym otwarciem. W przypadku utraty ciśnienia w siłowniku gwarantuje bezpieczeństwo wykonywanych prac. Zabezpieczenie też pozwala zdemontować ramę siłownika i zacisnąć kolejną parę belek w innymi miejscu. Standardowa konfiguracja zacisku nie zawiera kostek ograniczających.

W zacisku nie stosuje się uniwersalnych kostek ograniczających, a pary ograniczników na jedną zaciskaną średnicę. Ograniczniki zaciśnięcia dostępne są w parach, dla każdej średnicy w SDR 11, 17, 17,6, 21 i 26. Zacisk dostępny jest tylko z agregatem hydraulicznym zasilanym z sieci 230V. Budowa zacisku pozwala zacisnąć tę samą rurę jednym zaciskiem w maksymalnie czterech miejscach. Po zaciśnięciu jednego zestawu belek (górnej i dolnej) operator dodatkowo blokuje je mechanicznie skręcając je razem śrubami dołączonymi do zacisku, odblokowuje ramę zacisku i przenosi ją do drugiego zestawu belek wykonując identyczną czynność zaciskania.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Odpowiemy na wszelkie wątpliwości oraz pytania dotyczące naszej oferty. Doradzimy w nietypowych sprawach oraz służymy pomocą w kwestii użytkowania naszych produktów. Napisz do nas już teraz!

Wszystkie prawa zastrzeżone © GWS Technologie

Wykonanie: TRU STUDIO

Napisz do nas!
close slider

    Napisz do nas