Zacisk ręczny 63-125mm

Zacisk ręczny 63-125mm

Zacisk ręczny 63-125mm

Zacisk ręczny 63-125mm stosujemy w celu zamknięcia przepływu wody, gazu lub innych mediów. Ma on przeznaczenie dla rur wykonanych z PE. Zacisk ten oferuje możliwość zaciskania rur w średnicach: 63, 75, 90 w SDR11 oraz 90, 110 i 125 w SDR 17,6. Jest to największy dostępny zacisk do PE umożliwiający zaciskanie ręczne.

Dzięki zastosowaniu zacisku do PE wszystkie prace na czynnym rurociągu mogą zostać wykonane pod ciśnieniem sprawnie i szybko. Zaciśnięcie rury przy użyciu zacisku ręcznego jest możliwe dzięki zastosowaniu dwóch walców, które zaciskają rurę uwzględniając grubość ścianki. Na jednym z walców mamy umieszczone kostki ograniczające zaciśnięcie. Tworzą one pomiędzy walcami dystans równy dwukrotności grubości ścianki, co nie dopuszcza do zniszczenia struktury PE w miejscu zaciskania. Poprzez obrót uchwytu w górnej części, zacisk zaczyna zaciskać rurę, aż do całkowitego zetknięcia się ścianek rury i przerwania przepływu. Z uwagi na rodzaj zacisku mamy pełną kontrolę nad płynną regulacją prędkości zaciskania oraz otwierania zacisku.

Zacisk ręczny 63-125mm jest łatwy i lekki w transporcie dzięki lekkiej stalowej ramie i kompaktowej budowie. Standardowa konfiguracja zacisku zawiera płytki ograniczające dla SDR 11 i 17,6. Na zamówienie dostępne są również kostki ograniczające innych SDR.

Jeżeli poszukujesz większego lub mniejszego zacisku sprawdź inne w naszej ofercie: Zacisk ręczny 16-32mm, Zacisk ręczny 20-63mm, Zacisk hydrauliczny 63-125mm, Zacisk hydrauliczny 63-200mm

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Odpowiemy na wszelkie wątpliwości oraz pytania dotyczące naszej oferty. Doradzimy w nietypowych sprawach oraz służymy pomocą w kwestii użytkowania naszych produktów. Napisz do nas już teraz!

Wszystkie prawa zastrzeżone © GWS Technologie

Wykonanie: TRU STUDIO

Napisz do nas!
close slider

    Napisz do nas