Skrobak do siodeł

Skrobak do siodeł

Skrobak do siodeł

Skrobak do siodeł służy do przygotowania powierzchni rury PE przed zgrzewaniem. Służy do przygotowania powierzchni rury przy zgrzewaniu odgałęzień siodłowych, trójników siodłowych oraz obejm w maksymalnym rozmiarze 200×150 mm lub 250×280 mm. Wykonując ruch posuwowo-zwrotny skrobak automatycznie skrobie “prostokątną kopertę” na powierzchni rury PE pozostawiając precyzyjnie przygotowany obszar do wykonania zgrzewu. Nadaje się do wszystkich rozmiarów rur z wykorzystaniem dodatkowych  długości łańcucha połączonych ze sobą łącznikiem.

Skrobak dostarczany jest w skrzyni transportowej bez łańcuchów.

Dostępne rodzaje:
Skrobak do jednej wielkości skrobanego obszaru  (200×150 mm)
Skrobak do dwóch wielkości skrobanego obszaru  (200x 150 mm i 250x280mm)

Dodatkowym i niezbędnym asortymentem do w/w skrobaków są łańcuchy umożliwiające dopasowanie ich do rur, z których chcemy usunąć wierzchnią warstwę PE:

  • zestaw dwóch łańcuchów o długości 30cm do średnicy
  • zestaw dwóch łańcuchów o długości 65cm z zawleczką łączącą łańcuchy umożliwiających skrobanie na rurach o średnicach 75-180mm
  • zestaw dwóch łańcuchów o długości 100cm umożliwiających skrobanie na rurach o średnicach 125-315mm

Jeżeli poszukujesz innego rodzaju skrobaka sprawdź inne znajdujące się w naszej ofercie: Skrobak 32-75, Skrobak obrotowy 180, Skrobak obrotowy 400

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Odpowiemy na wszelkie wątpliwości oraz pytania dotyczące naszej oferty. Doradzimy w nietypowych sprawach oraz służymy pomocą w kwestii użytkowania naszych produktów. Napisz do nas już teraz!

Wszystkie prawa zastrzeżone © GWS Technologie

Wykonanie: TRU STUDIO

Napisz do nas!
close slider

    Napisz do nas