Rejestrator SPA 600

Rejestrator SPA 600

Rejestrator SPA 600

Rejestrator WIDOS SPA 600 opracowano z myślą o łatwym monitorowaniu i rejestrowaniu parametrów zgrzewu doczołowego. Jest kompatybilny ze wszystkimi zgrzewarkami WIDOS. WIDOS SPA 600 jest łatwy w obsłudze i przyjazny dla użytkownika.

WIDOS SPA 600 składa się ze stabilnej stalowej obudowy z wbudowanym komputerem. Posiada zewnętrzny czujnik temperatury, czujnik ciśnienia oraz równoległy interfejs do zewnętrzych drukarek. Ma wejście na kartę pamięci SD oraz skaner do czytnika kodów kreskowych.

Rejestrator przykręcamy do ramy ochronnej jednostki hydraulicznej i połączony kablem łączącym z jednostką hydrauliczną. Czujnik ciśnienia umieszczamy na hydraulicznym przewodzie ciśnieniowym.

Czujnik temperatury umieszczony jest w elemencie grzejnym. Połączamy go z urządzeniem za pomocą kabla łączącego i specjalnych złączy.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Odpowiemy na wszelkie wątpliwości oraz pytania dotyczące naszej oferty. Doradzimy w nietypowych sprawach oraz służymy pomocą w kwestii użytkowania naszych produktów. Napisz do nas już teraz!

Wszystkie prawa zastrzeżone © GWS Technologie

Wykonanie: TRU STUDIO

Napisz do nas!
close slider

    Napisz do nas