Zgrzewarka ręczna Delta 160M

Zgrzewarka ręczna Delta 160M

Delta 160M

Zgrzewarka Delta 160M z dociskiem ręcznym przeznaczona do wykonywania połączeń w średnicach Ø 32-160mm. Jej głównymi zaletami są niska waga oraz kompaktowe wykonanie co znacząco przekłada się na komfort użytkowania i łatwość poruszania się z nią na budowie.

Zgrzewarka Delta 160M wyposażona jest we wszystkie elementy jak standardowa zgrzewarka manualna do PE. Od typowej zgrzewarki manualnej różni ją brak zasilacza hydraulicznego oraz wykonanie urządzenia hydraulicznego. Zgrzewarka świetnie nadaje się do łączenia rur PE które mają spełniać rolę rur osłonowych, rur do przewodów elektrycznych lub jako zgrzewarka rur do kabli.


DELTA 160 M posiada:

– opatentowany przez firmę Ritmo sposób blokowania obejm w trakcie procesu zgrzewania tak aby operator miał pewność, że zablokowały się one z odpowiednią siłą docisku
– płytę grzewczą pokryaa warstwą teflonu (PTFE) sterowaną przez mikrokontroler o dokładności ±1°C, który wskazuje aktualny stopień nagrzania płyty jak oraz błędy i anomalie związane z temperaturą płyty.
– urządzenie okrawające wyposażone w bezpiecznik przeciążeniowy oraz bezpiecznik przeciwzwarciowy.

WYPOSAŻENIE DODATKOWE (na zamówienie)

  • pierścienie redukcyjne do średnic Ø 32 do 140 mm
  • rolki podporowe
  • wózek do transportu oraz podpory boczne

Jeżeli poszukujesz zgrzewarki manualnej sterowanej hydraulicznie sprawdź urządzenia: Serii Basic.
Pełną ofertę oraz więcej zdjęć zgrzewarek Basic można znaleźć w języku angielskim na stronie producenta: Ritmo

Zobacz podobne produkty:

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Odpowiemy na wszelkie wątpliwości oraz pytania dotyczące naszej oferty. Doradzimy w nietypowych sprawach oraz służymy pomocą w kwestii użytkowania naszych produktów. Napisz do nas już teraz!

Wszystkie prawa zastrzeżone © GWS Technologie

Wykonanie: TRU STUDIO

Napisz do nas!
close slider

    Napisz do nas