Fazownik do rur SME1 (25-160mm)

Fazownik do rur SME1 (25-160mm)

Fazownik do rur SME1

Fazownik do rur to profesjonalne narzędzie do fazowania, ukosowania, gratowania końców rur z tworzyw sztucznych. Używamy go w procesie przygotowania końca rury PE przed przystąpieniem do zgrzewania elektrooporowego lub polifuzyjnego. Może on również służyć w celu odpowiedniego przygotowania końca rury kanalizacyjnej do odpowiedniego wprowadzenia jej w kielich z uszczelką.

Odpowiednie fazowanie / ukosowanie / gratowanie końców rur pozwala bezproblemowo wsunąć rurę PE w mufę, rurę PP w kamień grzewczy oraz rurę kanalizacyjną w kielich z uszczelką bez uszkodzeń powierzchni kształtki PE czy uszczelki rury kanalizacyjnej.

Fazownik SME1 to lekkie urządzenie ręczne, wykonane z tworzywa wyposażone w obrotową rękojeść, która znacznie ułatwia proces fazowania. Zakres fazownika SME1 obejmuje średnice 25-160mm.

DANE TECHNICZNE:

Zakres średnic: 25-160mm

Zakres materiałów: PE/PP/PB/PVDF/PVC

Wymiary: 76 x 107 x 240 mm

Waga: 0,80kg

Jeżeli poszukujesz innego rodzaju fazownika lub skrobaka sprawdź inne znajdujące się w naszej ofercie:Fazownik do rur MAYA, Fazownik do rur SME2 (40-315mm), Skrobak 32-75, Skrobak obrotowy 180, Skrobak do siodeł
Więcej zdjęć fazowników można znaleźć na stronie producenta: Ritmo

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Odpowiemy na wszelkie wątpliwości oraz pytania dotyczące naszej oferty. Doradzimy w nietypowych sprawach oraz służymy pomocą w kwestii użytkowania naszych produktów. Napisz do nas już teraz!

Wszystkie prawa zastrzeżone © GWS Technologie

Wykonanie: TRU STUDIO

Napisz do nas!
close slider

    Napisz do nas