Fazownik do rur MAYA

Fazownik do rur MAYA

Fazownik do rur MAYA

Fazownik do rur to profesjonalne narzędzie do fazowania, ukosowania, gratowania końców rur z tworzyw sztucznych. Używamy go w procesie przygotowania końca rury PE przed przystąpieniem do zgrzewania elektrooporowego lub polifuzyjnego. Może on również służyć w celu odpowiedniego przygotowania końca rury kanalizacyjnej do odpowiedniego wprowadzenia jej w kielich z uszczelką

Odpowiednie fazowanie / ukosowanie / gratowanie końców rur pozwala bezproblemowo wsunąć rurę PE w mufę, rurę PP w kamień grzewczy oraz rurę kanalizacyjną w kielich z uszczelką bez uszkodzeń powierzchni kształtki PE czy uszczelki rury kanalizacyjnej.

Fazownik 20-63mm jest to małe urządzenie ręczne, jest bardzo lekkie – wykonane z tworzywa przez co jest bardzo kompaktowe. Zakres fazownika obejmuje średnice 20-63mm.

DANE TECHNICZNE:

Zakres średnic: 20-63mm

Zakres materiałów: PE/PP/PB/PVDF/PVC

Wymiary: 60mm x 80mm

Waga: 0,09kg

Jeżeli poszukujesz innego rodzaju skrobaka sprawdź inne znajdujące się w naszej ofercie: Skrobak 32-75, Skrobak obrotowy 180, Skrobak do siodeł
Więcej zdjęć fazowników można znaleźć na stronie producenta: Ritmo

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Odpowiemy na wszelkie wątpliwości oraz pytania dotyczące naszej oferty. Doradzimy w nietypowych sprawach oraz służymy pomocą w kwestii użytkowania naszych produktów. Napisz do nas już teraz!

Wszystkie prawa zastrzeżone © GWS Technologie

Wykonanie: TRU STUDIO

Napisz do nas!
close slider

    Napisz do nas