Zgrzewarka automatyczna CNC – Delta Dragon

Zgrzewarka automatyczna CNC – Delta Dragon

Zgrzewarka Automatyczna CNC: Delta Dragon

Nowa zgrzewarka automatyczna CNC produkcji Ritmo to urządzenie dzięki któremu możemy całkowicie wyeliminować błędy popełniane podczas procesu zgrzewania. System CNC jest dostępny dla maszyn o maksymalnej średnicy zgrzewania 250 i 315mm.

Obudowa komputera, wykonana jest z wytrzymałego tworzywa oraz jest odporna na warunki panujące nawet na najcięższych budowach. Wszystkie przewody podłączane są za pomocą tzw. „złącz szczelnych”, aby wyeliminować problemy zwarcia, dostępu wody czy wilgoci oraz aby ułatwić operatorowi podłączenie. Komputer przechowuje w pamięci wszystkie wartości ciśnień i czasów dla zgrzewanych średnic zgodnie z obowiązującymi normami. Operator jedynie wybiera parametry zgrzewanych elementów. Urządzenie dodatkowo dopuszcza zaprogramować tzw. „normę niestandardową” w przypadku zgrzewania tworzyw dla których właściwości odbiegają od regularnej normy. Rozwiązanie to pozwala zachować pełną powtarzalność cyklu i wyeliminować błędy.

Urządzenie kontroluje w trakcie cyklu zgrzewania wszystkie parametry. Począwszy od położenia zgrzewanych elementów oraz ustawienia do okrawania, poprzez wartości ciśnień oraz wysokość wypływki. Następnie kontroluje, czas wygrzewania i usunięcia płyty grzewcze i czas chodzenia. Dodatkowo zapisywana jest temperatura urządzenia grzewczego oraz temperatura otoczenia. W przypadku jakiejkolwiek anomalii w trakcie trwania procesu zgrzewania, zgrzewarka automatyczna przerwie go i każe powtórzyć. Po każdorazowym zakończeniu cyklu zgrzewania wszystkie dane zapisywane są w wewnętrznej pamięci urządzenia. Zgrzewarka może pomieścić do 4000 zgrzewów, które z łatwością można przenieść na pendrive za pomocą wbudowanego portu USB. Zgrzewarka ta identycznie jak urządzenia Basic oraz Easy Life posiada obejmy centrujące umożliwiające montaż pierścieni centrujących bez użycia śrub mocujących.

Rodzaje zgrzewarek automatycznych CNC:

wersja SA – urządzenie grzewcze musi zostać manualnie usunięte z pomiędzy zgrzewanych elementów
wersja FA – urządzenie grzewcze zostanie automatycznie usunięte po odliczeniu czasu wygrzewania.

Kompletne urządzenie zawiera:

– czujnik położenia urządzenia hydraulicznego, aby w pełni sterować położeniem zgrzewanych elementów
– manualnie (SA) lub automatycznie (FA) usuwane urządzenie grzewcze, w zależności od urządzenia
– zestaw węży z dwoma kompletami szybkozłączy do podłączenia urz. hydraulicznego do komputera
– stojak dla urządzenia grzewczego i okrawarki.

Typoszereg zgrzewarek Delta Dragon CNC-FA

Delta Dragon CNC 250 SA i FA – zakres zgrzewanych średnic Ø 75-250mm
Delta Dragon CNC 315 SA i FA – zakres zgrzewanych średnic Ø 90-315mm

Jeżeli poszukujesz zgrzewarki manualnej sprawdź zgrzewarki: Serii Basic, jeżeli natomiast poszukujesz urządzenia prostszego oraz mniej zaawansowanego technicznie sprawdź zgrzewarki: Serii Easy Life.
Pełną ofertę oraz więcej zdjęć zgrzewarek Basic można znaleźć w języku angielskim na stronie producenta: Ritmo

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Odpowiemy na wszelkie wątpliwości oraz pytania dotyczące naszej oferty. Doradzimy w nietypowych sprawach oraz służymy pomocą w kwestii użytkowania naszych produktów. Napisz do nas już teraz!

Wszystkie prawa zastrzeżone © GWS Technologie

Wykonanie: TRU STUDIO

Napisz do nas!
close slider

    Napisz do nas