Zacisk hydrauliczny 63-125mm

Zacisk hydrauliczny 63-125mm

Zacisk hydrauliczny 63-125mm

Zacisk hydrauliczny 63-125mm stosujemy w celu zamknięcia przepływu wody, gazu lub innych mediów. Ma on zastosowanie w rurach z PE 100 oraz Pe 100 RC. Zacisk ten oferuje możliwość zaciskania rur w średnicach: 63, 75, 90, 110 i 125 w SDR 11, 17 i 17,6. Jest to najmniejszy zacisk z grupy zacisków hydraulicznych.

Dzięki zastosowaniu zacisku do PE wszystkie prace na czynnym rurociągu mogą zostać wykonane pod ciśnieniem sprawnie i szybko z zachowaniem najwyższych warunków bezpieczeństwa pracy. Zaciśnięcie rury przy użyciu zacisku hydraulicznego jest możliwe dzięki zastosowaniu dwóch walców, które zaciskają rurę uwzględniając grubość ścianki. Na jednym z walców ma umieszczone kostki ograniczające zaciśnięcie. Tworzą one pomiędzy walcami dystans równy dwukrotności grubości ścianki, co nie dopuszcza do zniszczenia struktury PE w miejscu zaciskania. Poprzez pompowanie siłownika hydraulicznego, zacisk zaczyna zaciskać rurę, aż do całkowitego zetknięcia się ścianek rury i przerwania przepływu. Z uwagi na zastosowany zawór przy pompie hydraulicznej lub na siłowniku mamy pełną kontrolę nad płynną regulacją prędkości zaciskania oraz otwierania zacisku.

Zacisk hydrauliczny 63-125mm jest łatwy i lekki w transporcie dzięki lekkiej stalowej ramie i kompaktowej budowie. Dodatkowo pompa jest jednostką zewnętrzną co znacznie obniża wagę samego zacisku. Standardowa konfiguracja zacisku zawiera płytki ograniczające dla SDR 11 i 17 oraz na zamówienie 17,6.

Jeżeli poszukujesz większego lub mniejszego zacisku sprawdź inne w naszej ofercie: Zacisk ręczny 16-32mm, Zacisk ręczny 20-63mm, Zacisk hydrauliczny 63-200mm

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Odpowiemy na wszelkie wątpliwości oraz pytania dotyczące naszej oferty. Doradzimy w nietypowych sprawach oraz służymy pomocą w kwestii użytkowania naszych produktów. Napisz do nas już teraz!

Wszystkie prawa zastrzeżone © GWS Technologie

Wykonanie: TRU STUDIO

Napisz do nas!
close slider

    Napisz do nas