Zacisk ręczny 16-63mm

Zacisk ręczny 16-63mm

Zacisk ręczny 16-63mm

Zacisk ręczny 16-63mm stosujemy w celu zamknięcia przepływu wody, gazu oraz innych mediów.  Ma on zastosowanie w rurach z PE o średnicach od 16mm do 63mm, w SDR 11 i 17.

Dzięki zastosowaniu zacisku do PE wszystkie prace na czynnym rurociągu mogą zostać wykonane pod ciśnieniem sprawnie i szybko z zachowaniem najwyższych warunków bezpieczeństwa pracy. Zaciśnięcie rury przy użyciu zacisku ręcznego jest możliwe dzięki zastosowaniu dwóch walców, które zaciskają rurę uwzględniając grubość ścianki. Na jednym z walców umieszczono kostki ograniczające zaciśnięcie. Tworzą one pomiędzy walcami dystans równy dwukrotności grubości ścianki, co nie dopuszcza do zniszczenia struktury PE w miejscu zaciskania. Poprzez obrót uchwytu w górnej części, zacisk zaczyna zaciskać rurę, aż do całkowitego zetknięcia się ścianek rury i przerwania przepływu. Z uwagi na rodzaj zacisku mamy pełną kontrolę nad płynną regulacją prędkości zaciskania oraz otwierania zacisku.

Zacisk ręczny 16-63mm jest łatwy i lekki w transporcie dzięki lekkiej stalowej ramie i kompaktowej budowie. Standardowa konfiguracja zacisku zawiera płytki ograniczające dla rur w SDR 11 oraz dla średnicy 63mm SDR17 i 17,6. Na zamówienie dostępne są również kostki ograniczające dla rur w SDR17.

Jeżeli poszukujesz większego lub mniejszego zacisku sprawdź inne w naszej ofercie:Zacisk ręczny 16-32mm, Zacisk ręczny 63-125mm, Zacisk hydrauliczny 63-200mm

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Odpowiemy na wszelkie wątpliwości oraz pytania dotyczące naszej oferty. Doradzimy w nietypowych sprawach oraz służymy pomocą w kwestii użytkowania naszych produktów. Napisz do nas już teraz!

Wszystkie prawa zastrzeżone © GWS Technologie

Wykonanie: TRU STUDIO

Napisz do nas!
close slider

    Napisz do nas